I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

26-05-2017 r.

Dnia 26.05.2017 r. odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Impreza zorganizowana była na obiektach MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu stalowowolskiego / uczestniczyły wszystkie szkoły / oraz studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, który reprezentowany był przez 2 drużyny. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół ponadgimnazjalnych, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły   w kolejnych meczach o miejsca na podium.

Po bardzo emocjonujących meczach półfinałowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego.

Końcowa klasyfikacja drużyn

1. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
  3. Centrum Edukacji Zawodowej

Tytuł króla strzelców zdobył Kozimala Kacper, który w turnieju strzelił 7 bramek.

Puchary dla najlepszych drużyn, oraz statuetka dla „króla strzelców” ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli.

Drużyny Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej reprezentowali studenci:

I drużyna:

Dybka Paweł, Serafin Adam, Juśko Sebastian, Wojtala Paweł, Oźga Marcin, Gonet Piotr, Majka Artur, Kusiński Adrian

II drużyna:

Chciuk Bartłomiej, Szcząchor Dominik, Buczek Maciej, Janeczko Paweł, Chudzik Łukasz, Stolarczyk Dawid, Krzeszowiec Hubert, Gołębiowski Tomasz.

Więcej zdjęć jest tutaj