Strona: XV Targi Edukacyjne / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

XV Targi Edukacyjne

2017-03-08

W dniu 08.03.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli  odbyły się XV Targi Edukacyjne. Wzięły w nich udział uczelnie wyższe i szkoły policealne z naszego regionu. Politechnikę Rzeszowską reprezentował Wydział Mechaniczno-Technologicznego. Stoiska odwiedzane były głównie przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy planują kontynuować naukę po zdaniu egzaminu maturalnego. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko naszego Wydziału, gdzie prezentowaliśmy nowe specjalności. Przypominamy, że w tym roku rekrutować będziemy na dwa kierunki studiów: mechanikę i budowę maszyn oraz zarządzanie i inżynierię produkcji. W ramach tych kierunków oferujemy naszym studentom następujące specjalności:

• Mechanika i budowa maszyn
    • Inżynieria spawalnictwa