SERON

Seron Kołodziejczyk Sp. j. to polski producent profesjonalnych maszyn CNC. Nasze maszyny są doceniane przez klientów krajowych oraz zagranicznych.

Jesteśmy prawdopodobnie najlepszym pracodawcą w branży CNC. Dlatego rozwijając Dział Badawczo Rozwojowy szukamy najlepszych Programistów ze znajomością języka C,C++, Visual Basic. Jeżeli jesteś ponadprzeciętnym, wierzącym w swoją wartość pracownikiem i masz doświadczenie, zapraszamy do wysłania aplikacji.

Programista CNC ze znajomością C, C++, Visual Basic

Miejsce pracy: Stalowa Wola Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Badawczo Rozwojowym
  • rozwój oprogramowania i sterowania dla maszyn CNC
  • weryfikacja poprawności dostarczanego kodu
  • naprawa błędów w istniejącym oprogramowaniu
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Czego oczekujemy?

  • znajomości języków programowania (C++,C,Visual Basic)
  • umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole,
  • zainteresowania programowaniem i branżą CNC
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programowania sterowników PLC.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzyste zasady wynagradzania
  • motywujące premie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość współpracy z wiodącymi firmami branży CNC,
  • możliwość rozwijania swoich pasji dzięki indywidualnym szkoleniom

Pliki do pobrania

Nasi Partnerzy

Akceptuję