Strona: Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER

Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER to cykliczny konkurs dla studentów ostatniego semestru studiów II stopnia lub absolwentów tych studiów kończących się w danym roku akademickim prowadzonych na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Jego celem jest promowanie osiągnięć studentów i absolwentów PRz.

Konkurs odbywa się na zasadzie prezentacji wyników badań uzyskanych podczas realizacji prac magisterskich w danym roku akademickim. Prace są prezentowane w formie posterów, które podlegają ocenie.

Postery zakwalifikowane do II etapu zostaną opublikowane w Księdze Posterów POSTER MASTER, która będzie dostępna na stronach internetowych Uczelni.

Autorzy przygotowują poster w formacie PDF (układ pionowy, rozmiar B1: 100 cm wysokość, 70 cm szerokość), w języku polskim lub angielskim. Poster musi zawierać w szczególności: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, kierunek studiów, imię i nazwisko promotora oraz następujące elementy: streszczenie, słowa kluczowe, cel i zakres pracy, wyniki, podsumowanie. Do przygotowania posteru należy wykorzystać szablon, dostępny do pobrania poniżej.

Przygotowany poster należy przesłać na adres pm_wmt@prz.edu.pl

Najciekawsze prace, które wyróżniają się na tle innych pod względem wartości naukowej, oryginalności, praktycznego aspektu zaproponowanych rozwiązań oraz sposobu prezentacji wyników badań zostaną nagrodzone.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem.

Fundatorzy nagród dla autorów najlepszych posterów wybranych przez przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego (absolwentów WMT) w 2024 roku:

logo-srem-odlewnia-jpg.jpg     euro-park_wislosan_podstawowa_1.jpg

Zwycięzcy Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER 2023

Partnerzy organizacyjni wydarzenia w 2023 roku: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, OPTeamBURY Sp. z o.o..

fundacjaprz_logo_rgb2.png   opteam_logo.png   Współpraca w firmą Bury Mielec / Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Fundator nagrody dla autorów najlepszych posterów wybranych przez przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego (absolwentów WMT) w 2023 roku Superior Industries Production Poland Sp. z o. o.

Partnerzy | AGH Racing