Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

15 Mar

Program L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

15-03-2024 r.
Projekt adresowany jest do naukowczyń, prowadzących przełomowe badania w zakresie nauk o życiu.
15 Mar

Absolwent w drodze do kariery II!

15-03-2024 r.
projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych mający na celu aktywizację zawodową osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

13 Mar

James Dyson poszukuje pomysłów wśród studentów kierunków inżynierskich

13-03-2024 r.
James Dyson poszukuje pomysłów, które zmienią świat – ruszyła nowa edycja międzynarodowego konkursu skierowanego do studentów kierunków inżynierskich.
11 Mar

Przedłużenie rekrutacji do międzynarodowych staży EIT Food RIS Fellowships!

11-03-2024 r.
Studenci i absolwenci różnych kierunków wciąż mają szansę zgłosić się do projektu i wziąć udział w płatnych stażach w topowych firmach z branży rolno-spożywczej.

11 Mar

Inteligentne systemy i technologie produkcji

11-03-2024 r.
Zapoznaj się z naszym nowym kierunkiem praktycznym. Zdobądź wysokie kompetencje i rozwijaj swoją karierę zawodową. Rekrutacja już w 2024 roku!
09 Mar

Startuje kolejna edycja programu grantowego SOFIA

09-03-2024 r.
Program grantowy SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy) nagradza pomysły, które mają szansę w realny sposób przyczynić się do transformacji energetycznej w Polsce.

07 Mar

II Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych

07-03-2024 r.
5 marca 2024 r., w auli Wydziału Mechaniczno – Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbyła się druga Konferencja dla Dyrektorów Szkół Ponadpodstawowych.
27 Lut

Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach w Lublinie

27-02-2024 r.
W dniach 23-25.02 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Szachach w Lublinie. Nie zabrakło tam studenta Wydziału Mechaniczno-Technologicznego.