Strona: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zaświadczenia z przeprowadzonego egzaminu wstępnego na studia drugiego stopnia
12 Lip

Zaświadczenia z przeprowadzonego egzaminu wstępnego na studia drugiego stopnia

12-07-2024 r.
Zaświadczenia z przeprowadzonego egzaminu wstępnego na studia drugiego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn
03 Lip

Program stypendialny MON

03-07-2024 r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stypendialną MON dla studentów, którzy rozpoczną w roku akademickim 2024/2025.

25 Cze

Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER 2024 rozdanie nagród

25-06-2024 r.
Zostały wręczone nagrody zwycięzcom tegorocznej edycji konkursu Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER. Nagrody przyznano za wartość naukową, oryginalność i praktyczny aspekt rozwiązań.
17 Cze

Oferta pracy w firmie PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

17-06-2024 r.
PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisku mechanika.

14 Cze

Rzeszów University of Technology Students Awards 2024

14-06-2024 r.
Studenci wydziału Mechaniczno- Technologicznego w Stalowej Woli zostali nagrodzeni za świetne wyniki w nauce i działalność organizacyjną.
14 Cze

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Marka Szewczyka

14-06-2024 r.
W imieniu swoim oraz promotora zapraszam na publiczną obronę rozprawy doktorskiej.

03 Cze

Studenci WMT w PGO S.A., Oddział w Piotrkowie Trybunalskim

03-06-2024 r.
Studenci Wydziału Mechaniczno–Technologicznego wizytowali nowoczesną odlewnię staliwa PIOMA w Piotrkowie Trybunalskim, wchodzącą w skład Polskiej Grupy Odlewniczej S.A.
03 Cze

Studenci WMT w firmie Volkswagen

03-06-2024 r.
Studenci Wydziału Mechaniczno–Technologicznego w Stalowej Woli zapoznali się z produkcją firmy Volkswagen we Wrześni koło Poznania, gdzie produkowane są modele Crafter oraz bliźniaczy Man TGE.