Strona: Oferty pracy / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nasi Partnerzy

Oferty pracy

Operator maszyn i urządzeń - północne Niemcy

Operator maszyn i urządzeń (m/f/div)
Bad Oldesloe, Niemcy
Pracownik
Sektor usług i produkcji

Fresh Nuts GmbH jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w sercu Północy od 1978 roku. Jako lider w dziedzinie orzechów i suszonych owoców, firma eksportuje swoje produkty premium do ponad 50 krajów.
Pod marką Fresh Nuts GmbH tradycyjne orientalne receptury sztuki prażenia łączą się z najnowocześniejszą technologią produkcji, uzupełnioną o specjalistyczną wiedzę i profesjonalny design. Są one produkowane w manufakturze w Bad Oldesloe (SH) pod markami "meray" i "Kerem" na rynek międzynarodowy oraz pod marką "NRJ" na rynek krajowy.
Do zakładu w Bad Oldesloe poszukujemy od zaraz operatora maszyn i urządzeń (m/k/div).

Zadania

  • Ustawianie i przezbrajanie maszyn
  • Kontrola procesów produkcyjnych i usuwanie usterek
  • Kontrola i przestrzeganie kryteriów jakościowych
  • Przestrzeganie operacyjnych i prawnych specyfikacji jakości i bezpieczeństwa pracy oraz norm środowiskowych
  • Czyszczenie i konserwacja maszyn
  • Praca na wczesnych i późnych zmianach

Kwalifikacje

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi
  • Wymagana jest znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Pożądana jest wiedza w zakresie przetwarzania materiałów syntetycznych i włókninowych, jak również folii

Korzyści

U nas możesz oczekiwać zróżnicowanej i odpowiedzialnej pracy oraz atmosfery współpracy w bezpiecznym i zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie rodzinnym. Zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie i nowoczesne wyposażenie. Dajemy Ci swobodę wnoszenia własnych pomysłów i doświadczeń. Czeka na Ciebie zakładowy program emerytalny oraz dodatkowe świadczenia, takie jak bezpłatne specjały kawowe, herbata i woda, codziennie świeże owoce i parking na miejscu. Częścią pakietu są również świadczenia pracownicze, takie jak zakupy dla pracowników i wspólne posiłki.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i chciałbyś być częścią tego niezrównanego zespołu?

W takim razie czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne!

Wynagrodzenie 3000 EU brutto na start .

Kontakt: Fresh Nuts GmbH Rogen 42, 23843 Bad Oldesloe

Agnieszka Maziarz: tel. +49 15144951347- NIEMIECKI lub 600727144-POLSKI

DSI Underground Merol Sp. z o.o.

Przemysłowa 30
37-450 Stalowa Wola

- umowa o pracę
- pełny etat, stacjonarnie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej do produkcji oraz niezbędnych przyrządów (Tworzenie dokumentacji wyrobów i urządzeń, w tym rys. technicznych, dokumentacji procesu technologicznego, opracowanie standardów i instrukcji stanowiskowych zgodnie z obowiązującymi normami)
  • Nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych (obróbka skrawaniem, walcowanie gwintów, obróbka plastyczna). Określenie standardów jakościowych i czasowych wykonania poszczególnych operacji
  • Kontakt techniczny z produkcją przy realizowanych projektach
  • Wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • Analiza projektów pod kątem możliwości technologicznych zakładu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Mechanika i Budowa Maszyn
  • Praktyczna znajomość programów CAD- Autodesk Inventor
  • Znajomość rysunku technicznego

  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość technik przewidywania i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Bardzo interesujące stanowisko z różnorodnymi zadaniami i możliwością stałego rozwoju
  • Dodatkowe benefity pracownicze: m. in. dofinansowanie posiłków, szkoleń językowych, karty sportowo-rekreacyjne itp.
  • Miejsce na inicjatywę, odpowiedzialność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach oferowanych przez naszą firmę
  • Ciągłe uczenie się od doświadczonych współpracowników
  • Nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę w zespole

Akceptuję