Strona: 24 marca Dniem Otwartym na WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

24 marca Dniem Otwartym na WMT

2023-03-13

Zachęcamy wszystkich maturzystów i nie tylko, do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach Dnia Otwartego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli.

Wydarzenie rozpoczyna się od godziny 9:00 i dzieli się na dwie tury (od 9:00 i od 11:00).

Specjalnie na Dzień Otwarty  szykujemy dla was ciekawe inicjatywy:

• loty dronem,
  • testowanie gogli VR (mixed i augmented reality),
  • zwiedzanie pracowni labolatoryjnych, podczas którego będzie można spróbować swoich sił  programując roboty, testując nowoczesne urządzenia pomiarowe, drukując na drukarce 3D ,itd.
  • zobaczycie co tworzymy w naszych kołach naukowych,
  • obejrzycie naszą stałą kolekcję aut zabytkowych aut,
  • zapoznacie się z profesjonalnym sprzętem wojskowym.

Punktem kulminacyjnym Dnia Otwartego będzie konkurs z wiedzy naukowej "Era inżyniera", do którego udziału serdecznie zapraszamy wszystkich  chętnych.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać na adres mailowy: rk@prz.edu.pl

Czekamy  nas Was! Do zobaczenia 24 marca w murach Wydziału!