Strona: 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej

2017-05-29

29 maja br. na auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się wykład dotyczący koncepcji formowania 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. Wykład wygłosił płk. dypl. Arkadiusza Mikołajczyka, dowódcy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. W prezentacji dotyczącej nowego rodzaju sił zbrojnych uczestniczyli m.in.: Poseł na Sejm RP Rafał Weber, Prorektor ds. nauki prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik i Dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego dr hab. inż. Aleksander Mazurkow. Na wykład przybyli także uczniowie klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych, studenci i zaproszeni goście.

Zdjęcia ze spotkania są tutaj