Strona: Akademia Przemysłu 4.0 - materiały dydaktyczne pt. „Zastosowania nauki” / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Akademia Przemysłu 4.0 - materiały dydaktyczne pt. „Zastosowania nauki”

2022-11-09

Kolejnym z działań realizowanych przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej, w ramach projektu „Modelowe Rozwiązania na trudne wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli”, współfinasowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz budżetu państwa, jest stworzenie materiałów dydaktycznych pt. „Zastosowania nauki”.

Całość obejmuje 4 tomy materiałów dydaktycznych, opisujących zagadnienia z dziedziny informatyki i matematyki, fizyki, chemii oraz techniki. Jak sam tytuł wskazuje ich celem jest pokazanie czytelnikowi, jak w praktyczny sposób, możemy wykorzystywać naukę. Pomogą również w zrozumieniu wielu zjawisk, które na co dzień obserwujemy w otaczającej nas rzeczywistości.

Link do pobrania materiałów: https://wmt.prz.edu.pl/projekty/modelowe-rozwiazania-na-trudne-wyzwania