Ankietyzacja sem. zimowy 2019/20

17-01-2020 r.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza nr 37/2017 z dnia 29 czerwca 2017 r. z późn. zm. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych w celu oceny oraz poprawy jakości kształcenia prowadzone są na wszystkich wydziałach i w jednostkach międzywydziałowych badania ankietowe.

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić:

- nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia;

- moduł zajęć;

- organizację studiów;

- pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Ankietyzacja odbędzie się w dniach 01.02.2020-21.02.2020

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych !!!