Strona: Bezpłatne szkolenie dla koordynatorów wolontariatu / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Bezpłatne szkolenie dla koordynatorów wolontariatu

2022-11-14

Stowarzyszenie Ruch Pomocy Psychologicznej „INTEGRACJA” serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla KOORDYNATORÓW WOLONTARIATU. Szkolenie realizowane jest w ramach Rządowego Programu „KORPUS SOLIDARNOŚCI”.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy czynnych, doświadczonych koordynatorów wolontariatu i tych, którzy rozpoczynają lub planują rozpocząć współpracę z wolontariuszami.

Jeśli pracujesz w szkole, organizacji pozarządowej, placówce wsparcia dziennego, jednostkach samorządu terytorialnego itp. i interesuje Cię pozyskanie oraz współpraca z wolontariuszami koniecznie skorzystaj z naszego szkolenia.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

do 14 listopada 2022 r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.