Strona: Bezpłatne szkolenie „Jak założyć i prowadzić archiwum społeczne?” / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Bezpłatne szkolenie „Jak założyć i prowadzić archiwum społeczne?”

2022-12-12

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Jak założyć i prowadzić archiwum społeczne?” organizowanym przez Rozwadowski Dom Kultury „Sokół” – filię Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Szkolenie odbędzie się w dniu 19.12.2022 r. w Centrum Aktywności Seniora przy Al. Jana Pawła II 10  w Stalowej Woli, w godz. 10:00 - 17:00.

Realizowane jest w ramach projektu - MODELOWE ROZWIĄZANIA NA TRUDNE WYZWANIA - Plan Rozwoju Lokalnego I Instytucjonalnego Stalowej Woli; w ramach programu Rozwój Lokalny, finansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 (85%) oraz Budżetu Państwa (15%).

W programie m.in.

-jak działają archiwa społeczne i jak zacząć

-zbiory- czyli co gromadzić (dokumenty, nagrania, zdjęcia)

-projekt pozyskiwania zbiorów

-nagrywanie relacji

-gdzie szukać inspiracji

-udostępnianie zbiorów

Zapisy przyjmujemy poprzez formularz online dostępny pod adresem:

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.12.2022 r. (czwartek)

Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt do koordynatora:

Wanda Błażejowicz

Koordynator archiwum społecznego RDK "Sokół"

tel. 668 120 331