Strona: Cyfrowa Akademia Seniora na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Cyfrowa Akademia Seniora na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2018-04-17

W dniu 17 kwietnia br. odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursów komputerowych w ramach Cyfrowej Akademii Seniora. W projekcie uczestniczyło 60 osób powyżej 50 roku życia chcących zdobywać i doskonalić swoją wiedzę w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnej. Kursy finansowane ze środków unijnych odbywały się w siedzibie  Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli.

Ceremonię wręczenia certyfikatów ukończenia kursu poprowadził Prodziekan d/s nauki dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz, gratulując sukcesu wszystkim uczestnikom kursu i życząc dalszych postępów w nauce. Uczestnicy ceremonii mieli również niepowtarzalną okazję zwiedzenia Laboratorium Wydziałowego.

Projekt cieszył dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Stalowej Woli i okolic.

Gratulujemy sukcesów!