Strona: Dzień Otwarty Wydziału Mechaniczno-Technologicznego / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Dzień Otwarty Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

2017-10-26

W dniu 26 października 2017 r. w budynku Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli zorganizowany został Dzień Otwarty.

Po raz kolejny uczniowie szkół średnich mieli możliwość zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni i obejrzeć jej zaplecze dydaktyczne. Zaproszone przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny firmy partnerskie ze Stalowej Woli i regionu zaprezentowały niezwykle ciekawą ofertę swoich produktów i nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych w przemyśle.

W trakcie Dnia Otwartego gościliśmy między innymi przedstawicieli firm HSW, Dressta, Mista, ITA, FIN sp. z o.o., PZL Sędziszów, Olympus Polska sp. z o.o. Odwiedzający stoiska uczniowie mieli wyjątkową okazję do obejrzenia łazika marsjańskiego, symulatora spadochronowego, nowoczesnych mikroskopów przemysłowych czy nowoczesnych systemów pomiarowych.

Dodatkową atrakcją była loteria, w której można było wygrać nagrody ufundowane przez zaproszone firmy partnerskie. Urozmaiceniem licznych prezentacji były konkursy i zabawy tematyczne.