Strona: Dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Dzień otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku

2022-06-01

27 maja studenci i pracownicy WMT wzięli udział w dniu otwartym Zespołu Szkół Technicznych imienia Tadeusza Kościuszki w Leżajsku. Odwiedzający mogli zobaczyć wiele atrakcji i wziąć udział w licznych konkursach przygotowanych przez uczniów i kadrę szkoły. Stoisko WMT PRz również cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Młodzi ludzie mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną wydziału, spróbować swoich sił w programowaniu robotów, obsłudze dronów, zobaczyć piękne i ponadczasowe samochody zabytkowe, a także poznać wiele ciekawych faktów dotyczących motoryzacji.