Strona: Egzamin kompetencyjny na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Egzamin kompetencyjny na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2018-01-12

W dniu 12 stycznia 2018 r. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli odbył się egzamin kompetencyjny, mający na celu weryfikację efektów kształcenia osiągniętych podczas studiów na poszczególnych  kierunkach, poziomach i profilach kształcenia na zasadach określonych przez radę wydziału. Pozytywny wynik z egzaminu kompetencyjnego poprzedzającego obronę pracy dyplomowej jest warunkiem ukończenia studiów.

Życzymy sukcesów wszystkim tegorocznym absolwentom.