Strona: Politechnika Rzeszowska w Stalowej Woli - zapraszamy na studia! / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Film promocyjny Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Stalowej Woli

2021-06-07

Współczesny przemysł wykazuje coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów, dlatego Politechnika Rzeszowska w Stalowej Woli stale dostosowuje ofertę kształcenia do aktualnych potrzeb rynku. Oferujemy studia, które gwarantują zdobycie wymarzonej pracy i kariery zawodowej.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem studiów i poszukujesz Uczelni, która spełni Twoje marzenia o osiągnięciu sukcesu zawodowego, wybór jest prosty - studia na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Zapraszamy do obejrzenia materiału promującego nasz Wydział. Mamy nadzieję, że film rozwieje Twoje wątpliwości i wybierzesz studia na jednym z oferowanych przez nas kierunków.

Dołącz do nas i spełnij swoje marzenia!

Studiuj w Stalowej Woli!