Strona: Firma THONI ALUTEC poszukuje pracowników na stanowisko konstruktora CAD / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Firma THONI ALUTEC poszukuje pracowników na stanowisko konstruktora CAD

2022-01-25

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1200 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie.

Firma THONI ALUTEC do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor

Praca w Biurze Technologicznym na wydziale Modelarni.

Opis stanowiska:

•  projektowanie nowego oprzyrządowania modelowego
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych
  • tworzenie brył w systemie NX CAD
  • opracowanie dokumentacji technologicznej

Oczekiwania:

• umiejętności swobodnego posługiwania się oprogramowaniem CAD
  • umiejętności modelowania bryłowego 3D
  • dobrej znajomości programu NX
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • zdolność analitycznego myślenia, definiowania i rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość zagadnień odlewniczych