Strona: Formularz "Ślubowanie" w systemie USOS / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Formularz "Ślubowanie" w systemie USOS

2022-09-07

Informujemy, że od dnia 30 września br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz „ŚLUBOWANIE”.

Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej.

Złożenie ślubowania (nabycie praw studenta) wiąże się m. in. z przyjęciem obowiązku terminowego wnoszenia na rzecz Uczelni opłat w wysokości i  terminach określonych w odrębnych przepisach.

Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydanie zaświadczeń jest możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej.