Strona: Goście z Liugonga / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Goście z Liugonga

2021-12-23
, red.  Ilona Łepska
1

14 grudnia 2021 r. w ramach współpracy Wydziału Mechaniczno- Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej oraz Liugong Dressta Machinery mieliśmy okazję gościć Panią Dilarę Can oraz Pana Mateusza Machaja.

Pani Dilara jest uczestniczką programu Erasmus, która od kilku miesięcy zdobywa doświadczenie inżynierskie na stażu
w firmie Liugong pod opieką Pana Mateusza.  Oboje uczestniczyli w zajęciach języka angielskiego ze studentami kierunków zarzadzania inżynierią produkcji oraz mechaniki i budowy maszyn. W trakcie zajęć wymieniliśmy się doświadczeniami oraz dowiedzieliśmy się więcej o pracy w firmie Liugong. Dla naszych studentów była to też doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności komunikacji w języku angielskim.

Nasi goście mieli również okazję zapoznania się z zasobami naszych laboratoriów oraz obejrzenia kolekcji pojazdów zabytkowych.