Strona: I Mistrzostwa Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłkę siatkową / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

I Mistrzostwa Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłkę siatkową

2018-01-18

18 stycznia 2018 r. odbył się turniej finałowy kończący rozgrywki w piłkę siatkową o I Mistrzostwo Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

Do turnieju zakwalifikowały się 4 zespoły:

1. „Janusze” – IV rok Mechanika i Budowa Maszyn
  2. „Mechaniki z Politechniki” – III rok Mechanika i Budowa Maszyn
  3. „Dżentelmeni” – I rok Mechanika i Budowa Maszyn
  4. „Inżyniery” – IV rok Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Wyniki spotkań półfinałowych:

„Dżentelmeni” – „Mechaniki z Politechniki” - 2 : 1

„Inzyniery” – „Janusze” 1 : 2

O III miejsce

„Inżyniery” – „Mechaniki z Politechniki” - 2 : 0

O I miejsce

„Janusze” – „Dżentelmeni” 2 : 0

Wszystkie mecze półfinałowe i finałowe stały na wysokim poziomie sportowym i dostarczyły wielu emocji. Walka toczyła się na każdym centymetrze parkietu, a losy spotkań ważyły się do ostatnich piłek. Niemal czterogodzinny turniej wymagał od jego uczestników żelaznej kondycji i bardzo dobrego przygotowania fizycznego.

Wszystkim uczestnikom siatkarskich rozgrywek bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję w następnym roku akademickim.

Najlepsze drużyny I Mistrzostw Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłkę siatkową w towarzystwie: Dziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego dr hab. inż. Aleksandra Mazurkowa, prof. PRz, Prodziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego dr hab. inż. Andrzeja Trytka, prof. PRz, Mgr Elżbiety Pamuły

pic_i.jpg

Złoci „Janusze”: Bartłomiej Pawleniak, Artur Tryka, Łukasz Socha, Sebastian Basak, Karol Sołek, Wojciech Kuźda

pic_2.jpg