Strona: I Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nasi Partnerzy

I Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej

2016-12-15
, red.  Elżbieta Pamuła

Dnia 15.12.2016 r. odbył się I Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony studentów, czego dowodem było uczestnictwo przedstawicieli wszystkich roczników i kierunków Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły   w kolejnych meczach o miejsca na podium.

Po bardzo emocjonujących meczach półfinałowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna reprezentująca studentów III roku, kierunek - mechanika i budowa maszyn w składzie:

1.    Justyna Grąba / gościnny występ studentki II roku zarządzania i inżynierii produkcji

2.    Karol Sołek

3.    Łukasz Socha

4.    Bartłomiej Pawleniak

II i III miejsce zajęły drużyny reprezentujące III rok zarządzania i inżynierii produkcji w składach: