Strona: II Mikołajkowy Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2017-12-19

Dnia 18.12.2017 r. w Stalowej Woli odbył się II Mikołajkowy Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Podobnie jak w roku ubiegłym zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony studentów. W zawodach uczestniczyli studenci Politechniki Rzeszowskiej reprezentujący wszystkie roczniki i kierunki Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, oraz studenci Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły  w kolejnych meczach o miejsca na podium.

Wszystkie spotkania turnieju były ciekawe i stały na wysokim poziomie. Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju w którym spotkały się drużyny -  „Medyczni i Przyjaciele”  i „Janusze”. Mecz finałowy dostarczył szczególnych wrażeń  oraz emocji i zakończył się po zaciętej grze wynikiem 2:1.

Końcowa klasyfikacja:

1. „Medyczni i Przyjaciele” – Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej PRz Rzeszów

Barbara Wójtowicz, Wojciech Zygmunt, Arkadiusz Świder, Sebastian Balicki

2. „Janusze” – Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz Stalowa Wola

Agata Seryłło, Łukasz Socha, Karol Sołek, Sebastian Basak, Bartłomiej Pawleniak

3. „Dżentelmeni” – Wydział Mechaniczno Technologiczny PRz Stalowa Wola

Agnieszka Kowalczyk, Adrian Rurak, Marcin Ryba, Dominik Myćka, Łukasz Góra

Nagrody zwycięzcom turnieju wręczył Dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz z upoważnienia JM Rektora prof. dr hab. inż. Tadeusza Markowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: