Strona: II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

2018-05-23

Dnia 25 maja 2018 r. odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących stalowowolskie szkoły ponadgimnazjalne oraz 1 drużyna  gospodarzy. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu. Drużyny podzielone były na 2 grupy,  w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” i najlepsze z nich zagrały o 1 miejsce, a odpowiednio 2 o 3 miejsce, oraz 3 o 5 miejsce.

Po bardzo emocjonujących meczach grupowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna  Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej.

Końcowa klasyfikacja drużyn

1. Liceum Ogólnokształcące im KEN
  2. Centrum Edukacji Zawodowej
  3. Samorządowe LO
  4. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Puchary dla najlepszych drużyn ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli.