Strona: III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli

2019-05-27
, red.  Bogdan Pamuła

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn reprezentujących stalowowolskie szkoły ponadgimnazjalne oraz drużyna Politechniki Rzeszowskiej i drużyna gospodarzy. Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki dzięki uczestnictwu w zawodach tegorocznych maturzystów szkół, którzy na co dzień reprezentują barwy piłkarskich klubów ligowych naszego regionu. Drużyny podzielone były na 2 grupy, w których mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po bardzo emocjonujących meczach grupowych i finałowych wyłoniony został zwycięzca całego turnieju, którym została drużyna  Politechniki Rzeszowskiej.

Końcowa klasyfikacja drużyn

1. Politechnika Rzeszowska
  2. Samorządowe LO
  3. LO KEN
  4. Centrum Edukacji Zawodowej
  5. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3

Puchary dla najlepszych drużyn, ufundowane przez Prezydenta Miasta Stalowej Woli, najlepszym drużynom wręczył Dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz.