Immatrykulacja rocznik 2019/2020 (st. niestacjonarne)

11-10-2019 r.

Dnia 5 października 2019 r. na naszym Wydziale miała miejsce immatrykulacja studentów studiów niestacjonarnych.

Podczas tego ważnego wydarzenia studenci pierwszego roku zostali zaznajomieni ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi nauki na Wydziale w Stalowej Woli, m.in.  dotyczącymi Władz Uczelni i Wydziału, Dziekanatu, oferty edukacyjnej Wydziału, funkcjonowania biblioteki i AZS-ów.

Na koniec spotkania dokonano ślubowania studentów, które to uroczyście ukoronowało akt przyjęcia w poczet studentów.