Strona: Immatrykulacja rocznika 2018/2019 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Immatrykulacja rocznika 2018/2019

2018-09-24

W dniu 28 września 2018 r. o godz. 10.00 na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się uroczysta immatrykulacja studentów studiów stacjonarnych rozpoczynających naukę w roku akademickim 2018/2019.

W dniu 6 października 2018 r. o godz. 9.00 odbędzie się immatrykulacja studentów studiów niestacjonarnych.

Dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli dr hab. inż. Aleksander Mazurkow prof. PRz serdecznie zaprasza wszystkich studentów  do udziału w uroczystości.

W trakcie spotkania przekazane zostaną istotne informacje dotyczące pracy Wydziału oraz praktyczne wskazówki organizacyjne.

Spotkanie zakończy się uroczystym aktem przyjęcia w poczet studentów.