Strona: Inauguracja wydziałowa dla studentów I roku / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Inauguracja wydziałowa dla studentów I roku

2020-09-24

Spotkanie immatrykulacyjne dla studentów I roku obu kierunków odbędzie się

• 2 października o godzinie 10:00 dla kierunków studiów stacjonarnych,
  • 10 października o godzinie 8:00 dla kierunków studiów niestacjonarnych.

Oba spotkania będą miały miejsce w auli 111 budynku Wydziału Mechaniczno-Technologicznego przy ulicy Kwiatkowskiego 4 w Stalowej Woli.

Z uwagi na sytuację epidemiczną przypominamy studentom o konieczności zakrywania ust i nosa (proszę posiadać maseczkę lub przyłbicę).

Informujemy ponadto, że od dnia 1 października br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz ŚLUBOWANIE.

Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej. Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydanie zaświadczeń jest możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej.

Wydrukowane i podpisane ślubowania prosimy przekazać przedstawicielowi grupy i dostarczyć do dziekanatu w nieprzekraczalnym terminie do 14 października 2020 roku.