Strona: KOMUNIKAT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2018-11-20

Szanowni Państwo,
Wydział Mechaniczno - Technologiczny (WMT) Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli zaprasza na seminarium poświęcone prezentacji możliwości obliczeniowych uznanego w branży inżynierskiej oprogramowania ANSYS. Zostaną zaprezentowane m.in.  możliwości aktualnej wersji w/w programu.  Prezentację poprowadzą pracownicy firmy MESCO, przedstawiciela firmy ANSYS, która świadczy również usługi obliczeniowe w zakresie w/w oprogramowania.

Seminarium i warsztaty odbędą się  29.11.2018, w sali 102  Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, ul. Kwiatkowskiego 4, o godz. 9.00. Czas trwania seminarium to ok. 2 godz. Agenda seminarium jest dołączona w pliku poniżej.

Po zakończeniu seminarium odbędą się  4-godzinne warsztaty praktyczne z zakresu obsługi w/w oprogramowania i wykonywania analiz numerycznych, w których mogą wziąć udział również osoby spoza Wydziału WMT. Liczba miejsc jest ograniczona. Gwarantujemy udział dla  pierwszych pięciu zgłoszonych osób spoza Uczelni.

Chęć udziału w warsztatach proszę zgłaszać wysyłając e-mail na adres: wf@prz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!