Strona: Komunikat dla studentów ubiegających się o świadczenia pomocy materialnej na semestr zimowy 2021/2022 / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2021-08-30

Studenci przyjęci na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na Wydział Mechaniczno-Technologiczny mogą składać wnioski w Dziekanacie Wydziału przy ul. Kwiatkowskiego 4 w Stalowej Woli. Pomocy merytorycznej  w wypełnianiu wniosków udzielają pracownicy Dziekanatu: Monika Karwan pod nr tel. (15 844 89 12) lub Patrycja Kuziora (15 814 80 01)