Strona: Komunikat w sprawie organizacji kształcenia w związku sytuacją epidemiczną w kraju / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

2020-10-16

Informujmy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną od 17 października do 31 października wszystkie zajęcia w Uczelni obędą się według aktualnych planów zajęć, ale w formie ZDALNEJ.

Decyzje, co do formy prowadzenia zajęć po 31 października zostaną podane w późniejszym terminie i będą zależne od sytuacji epidemiologicznej oraz obowiązujących przepisów.

Zaznaczamy również, że decyzja o wprowadzeniu zajęć zdalnych dotyczy także studentów Wydziału Mechaniczno-Technologiczngo w Stalowej Woli.

Planowane jest przywrócenie od dnia 2 listopada części zajęć w formie stacjonarnej, o ile nie pojawią się przepisy prawne zakazujące takiego trybu kształcenia.

Stacjonarnie będą realizowane wówczas głównie laboratoria, ale zakres i sposób realizacji zostanie podany do wiadomości przed 30 października.

Podkreślam, że w Uczelni nie wprowadzono systemu pracy zdalnej, a zasady funkcjonowania określają ogłoszone w dniu dzisiejszym Zarządzenia Rektora nr 103 i 104.

Informuję, że studenci mają możliwość pozostania w domach studenckich i w ślad za zaleceniami władz centralnych zachęcam do ograniczenia migracji.

Szanowni Państwo! Dbajmy o siebie. Unikajmy długiego kontaktu. Zakrywajmy usta i nos.

Przestrzegajmy zasad higieny.