Strona: Konkurs - Od pomysłu do przemysłu V edycja / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konkurs - Od pomysłu do przemysłu V edycja

2020-12-03

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu ,,Od pomysłu do przemysłu’’. Konkurs jest realizowany przez przez firmę CHIP i Wydział Mechaniczno-Technologiczny w Stalowej Woli.

Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie uczniów do aktywnego wykorzystania wiedzy zdobytej w szkole oraz rozwijanie pasji związanej z techniką.

Uczestnicy będą pracować nad swoimi projektami indywidualnie oraz w dwuosobowych zespołach. W przypadku prac realizowanych grupowo uczestnicy będą mieli okazję stworzyć zespół projektowy i poznać efektywne metody współpracy, podziału obowiązków i zarządzania projektem.

Przygotowaliśmy dwie kategorie, do których muszą być dostosowane prace konkursowe:

Kategoria: Projekty autorskie – prace będące efektem pracy własnej, wymyślone i stworzone przez uczestników na potrzeby Konkursu (od projektu do uruchomienia).

Kategoria: Projekty inspirowane – urządzenia stworzone w oparciu o tutoriale oraz rozwiązania Open Source. Wprowadzenie zmian w dostępnym rozwiązaniu będzie dodatkowym atutem pracy.

Prace konkursowe w obu kategoriach obejmują zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie:

• Urządzeń elektronicznych,
  • Urządzeń mechatronicznych,
  • Urządzeń elektrycznych,
  • Systemów automatyki.

Wszystkim uczestnikom życzymy ciekawych pomysłów i konsekwentnego dążenia do osiągnięcia zamierzonego celu.

plakat_sponsorzy_-_na_strone.png

Patronat                                                                              Patronat medialny

Strona z projektami IV edycji

Strona z projektami III edycji