Strona: Konkurs interaktywny pn. „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie” / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konkurs interaktywny pn. „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”

2019-06-18

W dniu 17.06.2019 r. w studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wzięli udział w Konkursie interaktywnym pn. „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 2019.

Uroczystego otwarcia dokonali Dorota Serafin Kierownik Zespołu Promocji i Marketingu SANBabk oraz dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz Prodziekan ds. Nauki Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, którzy życzyli uczestnikom wspaniałej zabawy.

Celem konkursu był wzrost wiedzy z zakresu bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów.

Do konkursu przystąpiło 41 2-osobowych drużyn, które odpowiadały na 21 pytań. Na uzyskane wyniki wpływ miała nie tylko poprawna odpowiedź, ale również refleks. Niestety za złą odpowiedź odejmowane były punkty. O ile w początkowym etapie gry można było zaobserwować „luźne” podejście uczestników do uzyskiwanych wyników, to w miarę zbliżania się do końca, uczestnicy zaczęli podchodzić do rozgrywki taktycznie.

Tak naprawdę o finalnym wyniku zadecydowało ostatnie pytanie, które delikatnie przemieszało tabelę wyników.

Każdy z graczy otrzymał Dyplom uczestnictwa, natomiast trzy pierwsze miejsca uhonorowane zostały nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez SANBank.

I miejsce: 2x Kamera sportowa

II miejsce: 2x Głośnik mobilny

III miejsce: 2x Słuchawki nauszne

Nagrody oraz dyplomy wręczone zostały przez Magdalenę Więckowicz p.o. Prezesa Zarządu SANBanku oraz dr. hab. inż. Aleksandra Mazurkowa, prof. PRz Dziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego.

Fot. A. Łączek