Strona: Konkurs Lego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konkurs Lego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2018-03-26

Fotorelacja z wydarzenia

24 marca 2018 r.   Firma SERON, wspólnie z Urzędem Miasta Stalowa Wola, Politechniką Rzeszowską zorganizowała  II edycję międzyszkolnego Konkursu Liga Robotyki. Uczniowie walczyli w czterech kategoriach wiekowych:
- Szkoła Podstawowa - klasy I - III
- Szkoła Podstawowa klasy IV - VII
- Gimnazja
- Szkoły Ponadgimnazjalne

Uczestnicy stalowowolskich szkół mieli za zadanie wybudować maszynę, którą firma Seron mogłaby wdrożyć do produkcji. Pomysły uczestników były wyjątkowo  zaskakujące.

Mroźna cela z elektrownią, Drewniak, Rakieta Seron 3000, Robotyczny Niszczyciel kamieni, Maszyna wiercąca SERON 3000, SERON Laseron to tylko niektóre z projektów, które mieliśmy przyjemność oglądać.

Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą techniczną, niesamowitą wyobraźnią i kreatywnością.