Konkurs „Przestrzeń Kreatywności”

14-11-2019 r.

Podkarpackie Centrum Innowacji ogłasza Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów na biznesplan wpisujący się w priorytety Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia, pod nazwą „Przestrzeń Kreatywności”.

Celem Konkursu jest stworzenie możliwości uczniom i studentom, by ich przelane na papier i skalkulowane pomysły, miały szanse zaistnieć na rynku w postaci produktów i usług, dzięki Programowi Inkubacyjnemu Protolabu Podkarpackiego Centrum Innowacji oraz opiece mentorskiej i wsparciu administracyjno-prawnemu.

Szczegóły dostępne są pod adresem: http://www.pcinn.org/aktualnosci/konkurs-przestrzen-kreatywnosci i www.konkurs.pcinn.org