Strona: Konkurs Student-Wynalazca / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Konkurs Student-Wynalazca

2019-12-03
, red.  Piotr Ludian

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca organizowanym przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.

Konkurs jest skierowany do studentów, doktorantów i absolwentów będącymi twórcami (współtwórcami) wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym.

Laureaci konkursu zaprezentują swoje prace na 48. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie, na seminarium w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej oraz podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2020.

Zgłoszenia będą przyjmowane w dniach 1 listopada 2019 – 25 stycznia 2020.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: www.cowi.tu.kielce.pl

W załączeniu aktualności ulotka ze szczegółowymi informacjami.