Strona: Kosmicznie i fantastycznie nas STAL WARS / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Kosmicznie i fantastycznie nas STAL WARS

2023-05-20

Stalowowolski Wydział Mechaniczno- Technologiczny jest współorganizatorem STAL WARS, niezwykłego wydarzenia, podczas którego czeka nas wiele niezwykłych wydarzeń.

W planie są seanse kinowe związane z tematyką kosmiczną, genialny wykład o sztucznej inteligencji, który zaprezentują dr Andrzej Chmielowiec i dr Leszek Klich. Tematem wykładu będzie „Sztuczna inteligencja w służbie IMPERIUM” – gwarantujemy, że będzie warty obejrzenia! Ponadto, warsztaty o bardzo aktualnym zjawisku jakim jest cyberbezpieczeńtwo. Będziemy mogli wysłuchać też wykładu o nawigacji w pojazdach kosmicznych.

Do atrakcji będzie też należeć konkurs COSPLAY, mobilne planetarium, które zabierze nas w kosmiczna podróż, przejażdżka samochodem przyszłości. Zobaczymy też łazik marsjański, zobaczymy pierścienie Saturna, będzie można zbudować też swojego robota z klocków lego.

Te i inne atrakcje do zobaczenia już 27 maja, tylko na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym w Stalowej Woli, właściwie przez cały dzień!

Szczegóły na plakacie.

Do zobaczenia!