Strona: Letnia szkoła w Czarnogórze / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Letnia szkoła w Czarnogórze

2022-06-09

IESP zaprasza studentów i profesjonalistów do udziału do udziału w 6-dniowej akredytowanej szkole letniej, w której można zdobyć 2 punkty ECTS. Letnia szkoła odbędzie się w dniach 18-23 lipca 2022 r. na Wydziale Studiów Morskich Uniwersytetu Czarnogóry w Kotorze.

Szkoła letnia umożliwia dodatkowe kształcenie i szkolenie przyszłych (studentów) i obecnych (zawodowców zatrudnionych w firmach) ekspertów w zakresie gospodarki morskiej poprzez wzmocnienie indywidualnych kompetencji i stworzenie struktury zarządzania, która będzie lepiej odpowiadać wyzwaniom przyszłego rozwoju branży morskiej . Jest to program interdyscyplinarny, który obejmuje szerszy obszar spraw morskich, operacji morskich i zarządzania nimi, turystyki morskiej i rejsowej, ich wpływu na środowisko oraz zarządzania ochroną środowiska morskiego, wybrzeża i innych.

Więcej informacji pod linkiem:

FLYER with AGENDA, information, and the procedure of registration.