Mistrzostwa w piłce siatkowej dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

31-10-2018 r.

Zapraszam studentów I  II i III roku do wzięcia udziału w rozgrywkach o Mistrzostwo Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłce siatkowej. W rozgrywkach biorą udział reprezentacje wszystkich kierunków (dopuszcza się zgłoszenia składów mieszanych - kobiety, mężczyźni). Nazwy drużyn powinny być związane z uczelnią, kierunkiem i podlegać będą weryfikacji.

Zgłoszenia z podaniem nazwy drużyny oraz tel. kontaktowego do kapitana należy składać osobiście do Elżbiety Pamuły lub na adres e-mail; e.pamula@prz.edu.pl do 08.11.2018r.

System i regulamin rozgrywek zostaną przedstawione na zebraniu organizacyjnym (data i godzina będzie podana w późniejszym terminie).

mgr Elżbieta Pamuła