Strona: Mistrzostwa w piłkę nożną / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Mistrzostwa w piłkę nożną

2018-03-08

Mistrzostwa w piłkę nożną

Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

i Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Zapraszam studentów I, II i III roku do wzięcia udziału w rozgrywkach o Mistrzostwo Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłkę nożną.

W rozgrywkach biorą udział pięcioosobowe reprezentacje wszystkich kierunków. Nazwy drużyn powinny być związane z uczelnią, kierunkiem i podlegać będą weryfikacji.

Zgłoszenia z podaniem nazwy drużyny o raz tel. kontaktowego do kapitana należy składać osobiście do Elżbiety Pamuły lub na adres e-mail; e.pamula@prz.edu.pl do 09.03.2018 r.

System i regulamin rozgrywek zostaną przedstawione na zebraniu organizacyjnym  (data i godziny będą podane w późniejszym terminie ).

mgr Elżbieta Pamuła