Strona: II MISTRZOSTWA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ W STALOWEJ WOLI W PIŁKĘ SIATKOWĄ / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

II MISTRZOSTWA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ W STALOWEJ WOLI W PIŁKĘ SIATKOWĄ

2019-03-28
, red.  Bogdan Pamuła

Dnia 26. 02. 2019 r. odbył się II Turniej w Piłkę Siatkową o Mistrzostwo Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Do turnieju zgłosiło  się 5 zespołów

1. „Agresywne Biedronki” – II rok Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  2. „Gwoździe” – II rok Mechanika i Budowa Maszyn
  3. „Minionki” – I rok Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  4. „Tańczące Stokrotki” – I rok Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  5. „Orki z Majorki” – I rok Mechanika i Budowa Maszyn

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” , a rozgrywane mecze stały na wysokim sportowym poziomie i dostarczyły wielu emocji. Walka toczyła się na każdym centymetrze parkietu, a losy spotkań ważyły się do ostatnich piłek. Niemal czterogodzinny turniej wymagał od jego uczestników żelaznej kondycji i bardzo dobrego przygotowania fizycznego.

Końcowa klasyfikacja turnieju

1 . „Gwoździe” -  4 zwycięstwa

2 . „Tańczące Stokrotki” -  3 zwycięstwa

3 . „Agresywne Biedronki”- 1 zwycięstwo, sety - 3 : 6

4 . „Orki z Majorki” - 1 zwycięstwo, sety - 3 : 7

5.  „Minionki” - 1 zwycięstwo, sety - 2 : 7

Wszystkim uczestnikom siatkarskich rozgrywek bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję w następnym roku akademickim.

Najlepsze drużyny II Mistrzostw Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli w piłkę siatkową w towarzystwie:

Dziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego dr hab. inż. Aleksandra Mazurkowa, prof. PRz i mgr Elżbiety Pamuła.