Strona: Nabór na szkolenie #LegiaAkademicka / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nabór na szkolenie #LegiaAkademicka

2022-12-29

Legia Akademicka jest programem skierowanym do studentów, którzy jeszcze w trakcie nauki chcą odbyć szkolenie wojskowe i uzyskać stopień wojskowy. Równolegle w wyznaczonych jednostkach wojskowych  trwają szkolenia w modułach podstawowym, podoficerskim i oficerskim.

Obecnie rusza nabór na szkolenie #LegiaAkademicka

Wnioski można składać w terminach :

• w przypadku modułu podoficerskiego – do dnia 31 grudnia,
  • w przypadku modułu oficerskiego – do dnia 31 stycznia.

Decyzja MON w sprawie sposobu realizacji ochotniczego szkolenia wojskowego studentów i absolwentów uczelni wyższych w Szkołach Legii Akademickiej https://tiny.pl/w5blq

Wszystkich zainteresowanych programem zapraszamy do WCR w Nisku lub do kontaktu telefonicznego pod nr. 261152830 lub 261152837.