Strona: Nagroda rektora dla studenta WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nagroda rektora dla studenta WMT

2022-05-30

Nagrody rektora przyznano studentom w podziękowaniu za pracę oraz działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej. Listy gratulacyjne zostały wręczone przez prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwonę Włoch, prof. PRz oraz prorektora ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorza Ostasza.

Wśród wyróżnionych studentów z Wydziału Mechaniczno-Technologicznego znalazł się Szymon Kotwica – student drugiego roku mechaniki i budowy maszyn.

W imieniu władz naszego wydziału nagrodzonemu studentowi gratulacje złożył dziekan WMT dr hab. inż. Andrzej Trytek, prof. PRz.

Wszystkim nagrodzonym studentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.