Strona: Nowi absolwenci WMT / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nowi absolwenci WMT

2022-09-08

7 września na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli odbyły się obrony prac dyplomowych.

Tytuł magistra oraz inżyniera na kierunkach mechanika i budowa maszyn oraz zarządzanie i inżynieria produkcji uzyskało 12 osób. Do większości badań dyplomanci wykorzystali sprzęt znajdujący się w Laboratorium Międzyuczelnianym. Prace miały charakter praktyczny. Część z prac skupiała się bezpośrednio na rozwiązaniu problemów występujących aktualnie w przemyśle, także w lokalnych firmach lub usprawnieniu występujących w nich linii produkcyjnych.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych i zawodowych.