Strona: Nowoczesne technologie 3D stosowane w przemyśle oraz odlewnictwie / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nowoczesne technologie 3D stosowane w przemyśle oraz odlewnictwie

2019-09-30

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli zaprasza na seminarium, podczas którego zostaną przedstawione  nowoczesne technologie 3D stosowne w przemyśle oraz odlewnictwie.

W trakcie spotkania dowiedzą się Państwo o przemysłowym druku 3D z piasku i metalu oraz zagadnieniach związanych ze skanowaniem 3D czyli kontrolą jakości, inżynierią odwrotną. Prelegenci przygotowali dla Państwa interesujące prezentacje, które dokładnie wyjaśniają podejście technologiczne, konkretne przykłady zastosowań jak, dostępne urządzenia jak i część praktyczną. ExOne zaprezentuje prawdziwe wydruki 3D z piasku oraz metalu, natomiast Smarttech 3D przeprowadzi krótkie warsztaty gdzie będzie można zobaczyć jak działają skanery 3D.

Seminarium odbędzie się 4 października 2019 r. o godz. 11.00 na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 4.

Chęć udziału w seminarium proszę zgłaszać do 2 października br. wysyłając e-mail na adres: w.zbyrad@prz.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na plakacie.

Zapraszamy Państwa do czynnego udziału w seminarium poprzez zadawanie pytań czy wymianę doświadczeń oraz wątpliwości.