Strona: Obrony prac magisterskich / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Obrony prac magisterskich

2022-03-11

11 marca na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym PRz w Stalowej Woli odbyły się obrony prac dyplomowych. Tytuł magistra na kierunku mechanika i budowa maszyn (specjalność robotyzacja i organizacja procesów wytwarzania) uzyskało 11 osób.

Zaprezentowane prace cechowały się wysokim poziomem zarówno merytorycznym, jak i jakościowym z solidną podbudową teoretyczną omawianych zagadnień. Jedna praca została wyróżniona. Dotyczyła ona projektu 3-osiowego robota SCARA napędzanego silnikami krokowymi.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów naukowych i zawodowych.