Strona: Oferta pracy dla studentów / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Nasi Partnerzy

Oferta pracy dla studentów

2023-11-15

Firma BD Center oszukuje energicznej osoby do prowadzenia jednego lub dwóch biur projektowych. Biura zlokalizowane w czterech miejscach: Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, powiat tarnobrzeski. Praca min. 20 godzin tygodniowo.

Wymagania:

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- komunikatywność oraz zdolności interpersonalne

- samodzielność, dokładność i skrupulatność

- znajomość pakietu MS Office

- bardzo dobre umiejętności organizacyjne pracy

Zakres obowiązków:

- samodzielne prowadzenie dwóch biur projektowych

- rekrutacja uczestników szkoleń

- przyjmowanie zgłoszeń

- praca z dokumentami

Zapewniamy:

- umowę zlecenie

- wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

Osoby zainteresowane i spełniające warunki prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@bdcenter.pl lub kontakt pod numerem tel. 17 741 11 84.

Akceptuję