Strona: Otwarcie pracowni pomiarowej w Laboratorium Metrologii / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Otwarcie pracowni pomiarowej w Laboratorium Metrologii

2022-11-23

29 listopada 2022 o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste otwarcie pracowni pomiarowej w Laboratorium Metrologii na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej. Podczas tego wydarzenia nastąpi uroczyste podpisanie umowy pomiędzy firmą MITUTOYO Polska i WMT. Podczas wystąpień JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej, Prezydenta Miasta Stalowa Wola oraz Prezesa MITUTOYO Polska z pewnością wiele usłyszymy o działaniach w ramach współpracy naszego Wydziału, przemysłu i szkół zawodowych oraz firmy MITUTOYO. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.