Strona: Pani Weronika Woś uzyskała stopień doktora w dyscyplinie matematyka / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Pani Weronika Woś uzyskała stopień doktora w dyscyplinie matematyka

2022-02-27

Z przyjemnością informujemy, że z dniu 17 stycznia 2022 roku Rada Naukowa Instytutu Matematyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą w Lublinie nadała Pani Weronice Paulinie Woś stopień doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie matematyka.

Podstawą uzyskania stopnia doktora była rozprawa doktorska pt. Zastosowanie pewnych miar niezwartości w egzystencjalnej teorii nieskończonych układów równań całkowych.

Promotorem rozprawy doktorskiej był prof. dr hab. Józef Banaś, a promotorem pomocniczym dr Agnieszka Chlebowicz, prof. PRz.

Pani Doktor serdecznie gratulujemy!