Strona: Podpisanie umowy o współpracy międzynarodowej / Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Podpisanie umowy o współpracy międzynarodowej

2018-03-22

19 marca 2018 r. Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli podpisał umowę o współpracy z Wydziałem Mechanicznym Uniwersytetu Technicznego w Zilinie.

Umowa dotyczy obszarów nauki i dydaktyki a w szczególności wymiany kadry dydaktycznej, studentów, realizacji wspólnych prac naukowo-badawczych, projektów mających na celu rozwój zawodowy a także organizację wspólnych wydarzeń naukowych, dydaktycznych, kulturalnych i sportowych.

Umowę podpisali dziekani prof. Dr. Ing. Milan Sága i dr hab. inż. Aleksander Mazurkow prof. PRz, w siedzibie Strojnickiej Fakulty Žilinskiej Univerzity w Žiline. Możliwości dydaktyczno-naukowe i laboratoria wydziałowe zaprezentowała prof. Ing. Dana Bolibruchová PhD. Kierownik Katedry Inżynierii Technologicznej.